Modern yatak odaları
Sağlığımız için gerekli olan dinlenme zamanımızın çoğu uykuda geçer. Bu sebepten dolayı yatak odamızın diğer mobilyalara göre daha modern, ergonomik ve sağlık için gerekli ortamı sağlaması gerekir. Bu sebeple evimizin en özel eşyası olmuştur modern yatak odaları.
İnegöl Modern Yatak Odaları anti bakteriyel ve vücut yapınıza uygun sağlam bir yatak olmalı. Özellikle sırt ve bel ağrısı çeken kişiler bu konuda daha dikkatli olmak zorunda. Yatak üreticileri artık konfor ve kaliteyi ön planda tutarak üretim yapıyorlar.
Yatak odaları kişiye özel olduğundan konforu ve dekorasyonu sizin zevkinize göre ruhunuza hitap etmeli. Yatak odaları insan sağlığı için en önemli yaşam alanıdır.

Modern çizgilere sahip yatak odaları
Bir çiftin evinde en çok önem verdiği yer yatak odası kısmıdır. Kişinin ruh halini en iyi yansıtan ve kaliteli uyku çekmesine yardımcı olan yatak odaları modern tarzın en güzel çeşitleriyle İnegöl Mobilya’da bulunmaktadır. Yıllardır başarılı ve emin adımlarla alanında yükselip en iyi noktalara gelen İnegöl Mobilya; sade ve modern çizgileri ile evinizin her köşesine sihirli bir dokunuşta bulunuyor. Kaliteli ürünleri ve kullanım açısından ergonomik olan ürünlerini sizler için tasarlayan İnegöl Mobilya; yatak odalarınıza da farklı ve modern bir tarz yaratıyor. Lake ve siyahın ön planda olarak kullanıldığı yatak odası takımlarında ceviz, kahve ve gümüş tonlarına da yer verilmektedir. En sevilen markalardan biri olan İnegöl mobilya yatak odası takımları için alçak
yatak ve komodinleri tercih etmiş. Genelde düz hatlara sahip olan komodin ve dolap hatlarında bol çekmecelere ve sade görünümlere önem vermiş. Klasik tarzı gerilerde bırakan İnegöl Mobilya ferahlığa daha çok önem vererek; müşterilerini karmaşalıktan ve göz yorgunluğundan kurtarmış.

İnegöl Mobilya’dan Yatak odasının tasarımı Önerileri
İnegöl yatak odanız sizin dinlenme yeriniz olacağı için dekarasyonunu en güzel şekilde yapmanız sizin huzurlu bir şekilde uyumanızı sağlayacaktır. Size uygun ve bedeninizi dinlendirecek tasarımları yatak odanıza taşımalısınız.
Son zamanlarda çok kötü tasarımları olan biçimsiz ve zevksiz hazırlanan yatak odası tasarımları geçtiğimiz günlerde çok güzel modellerle piyasaya sürülmeye başlandı. Yatak odanızı dizayn yapacakken bazı maddelere dikkat etmelisiniz. Aldığınız dekor malzemesinin kalitesine. Düşünsenize bir dolap aldınız ve dolabın ahşabı çok kalitesiz. Eşyalarınızın kalitesiz bir dolapta bırakarak çeşitli koku oluşumları da gerçekleşebilmektedir. Avize seçiminize dikkat etmelisiniz. Şık ve çeşitli aydınlatma sistemi odanıza renk katacaktır. Huzur bulacaksınız. Olmazsa olmazı olan yatakların yan taraflarında ki başlık dolaplarına ise birer aydınlatma harika durur. Yatak odanızı aile resimlerinizle veya şık ve modern bir tablo ile süsleyip güzel bir perde seçimi yapabiliriz. Tül ve perde seçiminizi duvar boya rengiyle uyumla yapmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Gösterilen sonuç sayısı: 10

Bianco Yatak Odası Takımı

5,990.00
– Takımımız 1 adet gardırop, 1 adet şifonyer, 1 adet başlık ve 2 adet komodin’den oluşmaktadır. – Renk konfigürasyonunda genel

Labranda Yatak Odası

11,430.00
Kaliteli ve Uygun Fiyata Labrada Yatak Odası 1 adet yatak, 1 adet gardolap, 2 adet komodin, 1 adet şifonyerden ve

Modern Pure White Yatak Odası Takımı

Kaliteli Uygun Fiyata modern genç yatak odası: 1 adet yatak, 1 adet gardolap, 2 adet komodin, 1 adet makyaj masası

Modern Yatak Odası Noble Black

14,500.00
Kaliteli Uygun Fiyata modern yatak odası: 1 adet aynalı Gardolap, 1 adet çift kişilik Yatak ve Başlık, 1 adet aynalı

Modern Yatak Odası Slide White

9,600.00
Kaliteli Uygun Fiyata modern yatak odası: 1 adet aynalı Gardolap, 1 adet çift kişilik Yatak ve Başlık, 1 adet aynalı

Modern Yatak Odası Grey Six

15,500.00
Kaliteli Uygun Fiyata modern yatak odası: 1 adet cam 6 kapaklı Gardolap, 1 adet çift kişilik Yatak (Bençli) ve Başlık,

İnegöl Modern Yatak Odası Walnut

Kaliteli Uygun Fiyata: 1 adet aynalı Gardolap, 1 adet çift kişilik Yatak ve Başlık, 1 adet aynalı Şifonyer, 2 Komodin

İnegöl Modern Yatak Odası Avangard Moderate Tangelo

Kaliteli Uygun Fiyata: 1 adet aynalı Gardolap, 1 adet çift kişilik Yatak ve Başlık, 1 adet aynalı Şifonyer, 2 Komodin

İnegöl Modern Yatak Odası Dodger Blue

Kaliteli Uygun Fiyata: 1 adet aynalı Gardolap, 1 adet çift kişilik Yatak, 1 adet aynalı Şifonyer, 2 Komodin İnegöl ucuz

En Yeni İnegöl Modern yatak odası

İnegöl Modern yatak odası Sağlığımız için gerekli modern yatak odaları olan dinlenme zamanımızın çoğu uykuda geçer.