Avangarde Yatak Odaları Modelleri
Tüm günün yorgunluğunu atabileceğiniz, gece uykularınızı çok daha huzurlu bir hale getirecek konforun ve kalitenin ön planda tutulduğu yatak modelleri ile sizde kendinize en güzel hediyeyi verebilirsiniz.
En Konforlu ve Kaliteli Avangard Yatak Modelleri
İnegöl Mobilya müşterileri için oldukça hoş yatak modelleri bulunmaktadır. Avangard Modelleri odası takımlarımızı aldığımız zaman belki de en çok dikkat ettiğimiz yatağımızın modelidir. Üzerinde rahatlıkla uyuyup uyuyamayacağımıza, hoş bir görüntüde olup olamayacağına hep dikkat ederiz. Şimdilerde eskiden olduğu gibi klasik bilindik modeller de istenmemektedir. Daha dikkat çekici, daha hoş bir görüntü sergileyen modeller üzerinde durulmaktadır. Hemen her müşterimiz, en farklı görüntüde bir yatak modeline, kendisinin sahip olmak isteğini dile getirmektedir.
Değişen teknolojiye ayak uyduran İnegöl Mobilya da müşterileri için en iyi Avangard modelleri üretmektedir. Son zamanların tercih edilen modellerinden biri de yatak başlığı sayesinde koltuk görünümünü andıran yatak modelleriolmaktadır. Bu model biraz da eski çağlarda ki taht görünümünü andırmaktadır. Bunların yanında eskitme olan modellerimizde ilgi çekmektedir. İlgi gören bir diğer model ise; komidin ve yatak başlığının bir bütün olarak yatağa eklendiği modeldir.
Uygun Fiyatlı ve Sağlıklı Yatak Çeşitleri
Avangard modellerimize karar verir iken en çok da odamızın büyüklüğüne uygun olan bir yatak seçmeye özen göstermeliyiz. Fazla yer kaplamaması odanın daha ferah görünmesinde en büyük etkendir. Çünkü yatak odası mobilyalarında yataklar oldukça fazla yer kaplamaktadır. Kullanışlı olması da modelinin hoş görünmesi kadar etkilidir. Örneğin, yatağın bir parçası olarak ön tarafında bulunan ve birkaç parça eşyamızı da içine alabilecek şekilde tasarlanan modeller küçük odalar için toparlayıcı etki de yapabilmektedir.
Avangard modellerini tercih eder iken önümüze çıkabilecek en önemli ve belki de bizi sınırlayabilecek tek sorun yatak odamızın büyüklüğü olacaktır. Yatak odamızın şekline en uygun yatağı seçmemiz, yatak odamızı daha kullanışlı hale getirecektir.

Tek bir sonuç gösteriliyor

İnegöl Modern Yatak Odası Avangard Pink

Kaliteli Uygun Fiyata: 1 adet aynalı Gardolap, 1 adet çift kişilik Yatak ve Başlık, 1 adet aynalı Şifonyer, 2 Komodin