Modern Koltuk sadeliği ve göz yormayan yalınlığı, mekanda yarattığı ferah ve aydınlık hissi, köşe koltukta ilk göze çarpan detay olmuş. İnegöl Mobilyadn rahat kombine edilebilir olması ve yumuşak biçimli hatlarıyla Modern ev dekorasyonunda beyaza önem verenler için güzel bir tercih olabilir.Kullanılan aksesuar,orta sehpa ile uyum sergilerken, sehpa daki detaylarda gözden kaçmıyor.
Modern Rahat Köşe Koltuk Takımları
Evlerin küçük ama kullanışlı yapılarına uygun olarak üretilen oturma gruplarından köşe takımları hem rahatlığı hem sportifliği hem de modernliği yansıtmaktadır. Köşe dönüşlerindeki farklılıkları ve kumaş dokuları ile oldukça değişik modellere sahip olan köşe takımları az yer kaplaması nedeniyle en çok tercih edilen oturma grupları arasında yer almaktadır. Temizlik açısından fermuarlığı minderleri ile sizlere her konuda rahatlığı sunan bu koltuk takımları sıcak ve rahat bir ortam sağlamaktadır. Estetik görünüşleri ve 3000TL’den başlayan fiyatları ile rahatlığınızın en büyük simgelerinden biridir. 2016-2017 ev modasındaki en çok tercih edilen mobilyalardan biri olan bu takımlar deri ve kumaş seçenekleri ile sizin beğenilerinize sunulmuştur.
İnegöl Mobilya gibi ünlü markaların tasarımlarında da oldukça yer verilen köşe takımları yeni evlenen ve evini yenileyen çiftler için ilk tercihler arasında yer almaktadır. Odalarınızın küçüklüğünden şikayet etmenize gerek kalmadan her ebatta rahatlıkla bulabileceğiniz bu oturma grupları renkli ve bol minderli tasarımları ile rahatlığına düşkün olanlar için tasarlanmış.

47 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar