Genç Çocuklar Neden Odalarında Yatmaz
Çocuklar genelde odalarında yatmak istemezler, bunun altında çeşitli nedenler olsada en önemlisi odalarında onları çekecek bişeyin olmamasından kaynaklanır. Bu yüzden İnegöl genç odas dizaynları çocukların rahat etmesini hedefliyor ve kendi yataklarını seçmelerini sunuyor.
Çocukların hayal dünyaları çok geniştir, her şekilden ve resimden bir sinema filmi çıkaracak kadar senaryo üretebilirler. Anne babaların en çok yaptığı hatalardan biri çocuk odası mobilyası seçerken, dekorasyon yaparken o odayı kullanacak olan çocuklarının fikrini ve seçimini dikkate almazlar. Dolayısıyla hiç bir çekiciliği olmayan odalarda çocukların kalmak veya zaman geçirmek istememeleri de normal.
genç odası mobilyası alırken ve dekorasyonu yaparken onların hayal dünyalarını daha çok genişletecek detaylara yer verilmelidir. İnegöl çocuk için otomobil şekli verilmiş en kötü yatak, birinci sınıf malzemeden yapılmış düz yataktan daha değerli olacaktır. Aynı şekilde kız çocukları için çizgi filmlerde ki prenseslerin cibindirik ile süslenmiş yataklarına benzetilen yatak odalarında yatmaları için yeteri kadar sebepleri olur. Tavan süslemeleri, çıkartmalar ve duvarlarda yapılacak kompozisyon süslemeler odalarında yatmaları için daha çok sebepleri olması için yeterlidir.
Unutmayın ki çocukların hayal dünyası ne kadar geniş olursa o kadar yaratıcı olmaları yanında ruhsal gelişimi içinde o kadar önemlidir. Hayal dünyası geniş olan çocukların yaratıcılıkları da o kadar genişler.

Gösterilen sonuç sayısı: 12

Show sidebar