İnegöl Mobilya

İnegöl Mobilya Bebek Odası

inegol-mobilya-bebek-besikleri

İnegöl’de bebek odası mobilyaları ailelerin yeni üyelerine en kullanışlı yaşam alanını sunmayı hedefler. Mobilya takımları eksiksiz olarak imal edilerek, huzurlu ve konforlu bir oda dizaynı için gerekli her parçayı içerecek şekilde hazırlanır. İnegöl mobilya bebek odası takımları ebeveynlerin istedikleri konseptleri sunabilmek adına her cinsiyet için ayrı ayrı üretilir. Farklı yaş grupları için kaliteli, sağlıklı ve konforlu bebek odası takımları için İnegöl Mobilyası kalitesine güvenebilirsiniz.

Bebek Odası Mobilyaları

Bebek odası mobilyaları iyi bir gelişimi sağlama ve kaliteli bir uykuyu garanti altına almak adına farklı aksesuarlar ile zenginleştirilmektedir. Ebeveynlerin ihtiyaçları da düşünülerek hazırlanan bebek odası takımlarında yer alan mobilya seçenekleri şu şekildedir:

  • Parmaklıklı ahşap beşik ya da karyola
  • Annenin bebeğe kolay ulaşabilmesini sağlayan anne yanı beşiği
  • Bebeğin eşyaları için konsepte uygun dolaplar
  • Konforlu ve beşik/karyola boyutu ile uyumlu portatif yatak

İnegöl Bebek Beşikleri

Bebek beşikleri çocuklu ailelerin ilk 2 yıllık süre zarfında tercih ettiği mobilya seçenekleri arasında yer alır. Beşikler parmaklıklı olarak imal edilerek güvenilir tasarıma sahiptir. Sallanabilir beşikler ile geceleri bebek daha kolay uykuya dalabilmektedir. Korkuluk yüksekliği üzerinden aşılamayacak boyutta imal edilerek, bebeğin doğrulmaya başladığı zamanlarda bile ürünün güvenle kullanımı sağlar. Beşiklerde modele bağlı olarak çekmeceli raf eklemeleri yapılarak, en sık kullanılan kıyafetlerin yakında muhafaza edilmesi sağlanır.

İnegöl Bebek Karyolaları

Bebek karyolaları daha uzun süre kullanılması amacı ile bebek odalarında tercih edilebilir. Karyolalar, beşiklerde olduğu gibi parmaklıklı olarak imal edilir. Uzayabilen karyola modelleri bu alanın en çok tercih ürün modellerini oluşturduğu söylenebilir. Karyolalar çekmeceli ve kapaklı bölmelere sahip olup, sık kullanılan bebek kıyafetleri için ideal saklama alanlarını beraberinde sunar.

İnegöl Mobilya Bebek Odası Fiyatları

İnegöl’de bebek odası mobilyalarında fiyatlar model bazlı belirlenir. Takımın içinde yer alan mobilyaların boyutları, kalitesi ve imalat detayları; ürün fiyatlarını belirler. İmalatçıdan tercih edildiklerinde bebek odası takımları için hesaplı fiyat avantajından yararlanılır. Göz alıcı kaliteli mobilya modellerini en uygun fiyatta tedarik etmenin adresi İnegöl Mobilyasıdır. Firmamız, kaliteli ve bebeğin konforu için dizayn edilmiş oda takımı seçenekleri için İnegöl’de kalitenin adresidir.

İnegöl Mobilya Bebek Odası Online Sipariş

Bebek odası takımlarını Türkiye’nin her yerine web mağazamızdan online sipariş edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat gerçekleştiren İnegöl Mobilyası, sadece Türkiye’ye değil dünyanın dört bir yanına mobilya tedarik etmektedir Yaş ve cinsiyete göre bebeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve ailelerin beklentilerine yanıt verebilecek son trend mobilyaları mağazamızdan inceleyebilirsiniz. Birinci sınıf kalitede imal edilen tüm mobilya takımlarımız, uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bebeğinize oluşturacağınız yeni yaşam alanlarında İnegöl mobilya bebek odası modelleri için online mağazamızı ziyaret ederek, hesaplı ve fonksiyonel modelleri adresinizden teslim almak için sipariş verebilirsiniz.