İnegöl Mobilya

Her Ev ve Bütçeye Uygun Koltuk Takımı Tavsiyeleri

koltuk-takimi-onerileri

Koltuk takımı alırken he beklentinize hitap edecek model bulmak doğru yere bakılmadığında mümkün olmayabilir. Kaliteli koltuk takımları için uygun fiyat bulmak mümkün olmazken, tarz beklentisine karşılık bulunduğunda evin boyutlarına uygun denk gelmeyebilir. Karşılaşacağınız farklı sorunları aşmaya yönelik hazırladığımız koltuk takımı tavsiyeleri rehberimizle evlerinizde hem bütçenize, hem de zevkinize hitap eden mobilya seçimini kolayca yapabileceksiniz. Yazımıza başlamadan önce sizler için hazırladığımız Koltuk Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir isimli yazımıza birkaç dakikanızı ayırarak ön bilgi alabilirsiniz.

Oturma Grubu Tavsiyeleri

Oturma grubu önerileri listesine geçmeden önce evinizin salon/oturma odası boyutlarını bir kenarı not etmenizi tavsiye ederiz. Zira seçeceğiniz model kaliteli, hesaplı ve aynı zamanda zarif bile olsa; oda boyutlarınızla uyumlu olmaması halinde önerilere yönelik seçim yapmanız mümkün olmayacaktır. Bu nedenle oda boyutlarınızı bir kenarı not ettikten sonra en çok tavsiye edilen şu oturma grubu takımlarını gelin yakından inceleyelim:

  • Klasik Takımlar: Nostalji severlerin ilgisini çeken klasik modeller, kaliteli yapıları ve sade tasarımları ile ön plana çıkar. Chester, Rustik ya da Vintage tarz özelliklerine sahip klasik koltuk takımları fiyat olarak bir miktar yüksek olabilir. Evlerinize kattığı şıklık ve konforları nedeniyle kullanıcılarından tam not alan bu modeller, yüksek kaliteleri ile uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilmektedir.
  • Modern Takımlar: Günümüz dünyasına hitap eden tasarım özellikleri ve çizgileri ile büyük beğeni toplayan modern takımlar, klasik tarzın yeniden yorumlandığı modellere de şıklık katar. Fonksiyonel ve rahat ürünlerin yer aldığı bu grupta, evlerin boyutlarına uygun olarak minimal tasarımlar mevcuttur. Evlerinde modern görünümü ön planda tutmak isteyen kullanıcılar için zarif ve estetik çok sayıda model alternatifi bulunmaktadır.
  • Köşe Takımları: Daha minimal evler için tercih edilen köşe takımları, genellikle salonla birlikte oturma odası kullanımının tercih edildiği evlerde kendisine yer bulur. Derli toplu yapısı ve modern tasarım özellikleri ile dikkat çeken köşe takımları, fonksiyonel özellikleri ile de kullanıcılarca önerilen modeller arasında yer alır. Bütçeleri zorlamayan fiyatları ile her yönü ile memnuniyet sunan bu modelleri oturma odalarınız için tercih edebilirsiniz.

Koltuk Takımı Tavsiyeleri

Koltuk takımına yönelik tavsiyelerde ön plana tarz çıkar. Klasik tarz olarak nitelendirebileceğimiz Avangart ve Chester model koltuk takımları, kategorinin en çok tercih edilen ürünlerini oluşturur. Modern tarzı benimseyen kullanıcılar için klasik çizgilere sahip ya da özgün tasarım özelliklerinde çok sayıda model alternatifi bulunur. Kullanıcıların koltuk takımı önerilerinde şu detaylar ön plana çıkmaktadır:

  • Mobilyanın kalitesi
  • Koltuk takımının konforu
  • Hesaplı fiyatı
  • Baza ve yatak olabilme özelliği

En İyi Koltuk Takımı Markası Hangisi?

En iyi koltuk takımı markası Bursa’nın İnegöl ilçesinde üretilir. İnegöl Markası adı ile üretim yapan firmamız, tüm dünyanın yakından tanığı ülkemizin güvenilir markaları listesinde yer alır. Türkiye ile birlikte Amerika ve Avrupa’ya mobilya gönderen İnegöl Mobilyası, her müşterisinden tam referans alarak müşteri portföyünü giderek genişletmektedir. Koltuk takımı tavsiyeleri denince ilk akla gelen marka olan İnegöl Mobilyası kalitesini evinizden ayrılmadan web mağazamızdan inceleyebilir, Türkiye’nin her yerine gönderimle sipariş verebilirsiniz.